محصولات ضد شوره و ضد خارش مو:

روش مصرف: ابتدا به مقدار كافي از شامپو ضد شوره چرب یا خشک فوليكا (بسته به نوع شوره سر) را بر روي موهاي خيس ماليده و به آرامي ماساژ دهيد. كف حاصله را به مدت 3 دقيقه بر روي پوست سر نگاه داشته و سپس به خوبي آبكشي نماييد. عمل شستشو را مجددا به روش قبلي تكرار فرمایید. از شامپو ضد شوره فوليكا 3 تا 4 بار در هفته به مدت ۸ تا 10 هفته استفاده کنید. پس از طی دوره درمان جهت جلوگيري از بروز مجدد شوره سر یا درمان شوره های خفیف تا متوسط از شامپو ضد شوره روزانه فوليكا حداقل ۴ بار در هفته به مدت نا محدود استفاده نماييد.

توجه:

  • قبل از مصرف بطری شامپو را به خوبی تکان دهید.
  • مصرف این شامپوها برای کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی گردد.
نوشته شده توسط پارس حیان در یکشنبه 14 فروردین1390 |

محصولات ضد شوره و ضد خارش مو

شامپو ضد شوره جهت مصرف روزانه

شامپو ضد شوره جهت مصرف روزانه حاوی مواد موثر ضد التهاب، ضد خارش و ضد قارچ: پیروکتون اولامین و عصاره آویشن به همراه پرو ویتامین B5، مناسب جهت مصرف روزانه و مستمر می باشد و جهت رفع انواع شوره های خفیف تا متوسط، جلوگیری از بروز مجدد شوره و جلوگیری از خارش و التهاب پوست سر کاربرد دارد.

وزن خالص: ۲۰۰ گرم

نوشته شده توسط پارس حیان در یکشنبه 14 فروردین1390 |

محصولات ضد شوره و ضد خارش مو

شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص شوره و پوست سر خشک

شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص شوره و پوست سر خشک بر پایه کمپلکس موثر ضد شوره، ضد قارچ، ضد باکتری و ضد التهاب: پیروکتون اولامین، کلیمبازول، زینک پیریتیون، همراه با عصاره گل لادن و روغن کالاندولا جهت درمان کامل شوره های مقاوم و خشک و رفع کامل خارش و التهاب پوست سر میباشد.

وزن خالص: ۲۰۰ گرم

نوشته شده توسط پارس حیان در یکشنبه 14 فروردین1390 |

محصولات ضد شوره و ضد خارش مو

شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص شوره و پوست سر چرب

شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص شوره و پوست سر چرب بر پایه کمپلکسی از موثرترین ترکیبات ضد شوره، ضد قارچ، ضد باکتری و ضد خارش: ایکتیول،پیروکتون اولامین، اسید سالیسیلیک، روغن تی تری و عصاره گزنه جهت رفع کامل شوره های شدید، مقاوم و چرب پوست سر و متعادل نمودن ترشحات غدد چربی پوست سر می باشد.

وزن خالص: ۲۰۰ گرم

نوشته شده توسط پارس حیان در یکشنبه 14 فروردین1390 |

با شوره، التهاب و خارش پوست سر خود

برای همیشه خداحافظی کنید

برنامه تخصصی جهت برطرف نمودن قطعی انواع شوره های سر:

شوره سر یا سبوره یکی از بیماری های مزمن پوست سر می باشد. عامل اصلی این بیماری نوعی قارچ بوده که تحت شرایط خاصی از جمله عدم تعادل هورمونی، استرس و اضطراب، نقص ایمنی، شستشوی ناکافی، تغذیه نامناسب، شرایط محیطی و یا بیماری تکثیر گردیده و متعاقب آن التهاب پوست سر و ریزش زیاد سلول های مرده آن را موجب می شود. شوره ها که در ابتدا در قسمت میانی پوست سر همراه با خارش و التهاب دیده می شوند و به مرور نواحی دیگر پوست سر را درگیر می کنند بر دو نوع خشک و چرب تقسیم می گردند. در نوع چرب ظاهری چسبنده و زرد رنگ داشته و در نوع خشک سفید رنگ بوده و معمولا با خارش، التهاب و تحریکات پوستی همراه می باشند.

فرآورده های ضد شوره تخصصی فولیکا در سه نوع مخالف:

برای اولین بار در ایران، روش درمانی مناسبی برای افرادی است که دچار شوره شدید و مقاوم بوده و تاکنون به درمان با شامپو های ضد شوره معمولی پاسخ نداده اند.

محصولات ضد شوره و ضد خارش مو:

نوشته شده توسط پارس حیان در پنجشنبه 26 اسفند1389 |